fbpx

Yarım Gün Ev Temizliği

Ankara Yarım Gün Ev Temizliği.
Ankara'da kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel yarım gün ev temizliği.

Ankara Yarım Gün Ev Temizlik, Çankaya Yarım Gün Ev Temizlik Firması, Yenimahalle Yarım Gün Ev Temizlik Şirketi, Mamak Kaliteli Yarım Gün Ev Temizlik, Çayyolu Profesyonel Yarım Gün Ev Temizlik

Tam iş yerine mesaiye başladınız ve bir telefon !… Akşama misafiriniz geliyor ve eviniz berbat durumda. Ya da evdesiniz anneniz, sevdiğiniz ya da bir arkadaşınız akşama size misafir olarak  geleceğini söylüyor. Eviniz çok kirli , yemek mi yapacaksınız temizlik mi?… Ya da elinizi kaldıracak haliniz yok tek istediğiniz temiz bir evde keyif yapmak. Yapmanız gereken tek şey bizi arayarak yarım günlük bir temizlik talebinde bulunmanız. Hemen sizin için uzman temizlik personellerimizi gönderiyoruz. Evinizi toparlıyor, siliyor, süpürüyor ve yarım gün içinde evinizi pırıl pırıl yapıyoruz.

Salon, yatak odası, oturma odası, çocuk odası, koridorlar, mutfak ve banyo süpürülür, yerler silinir, toz alınır, lavabolar temizlenir, tuvaletiniz temizlenir , kirli bulaşıklar bulaşık makinasına doldurulur, kirli çamaşırlar çamaşır makinasına atılır ve eviniz misler gibi size teslim edilir. Özellikle ellerin fazlaca temas ettiği yerler kapı kolları, armatürler, anahtarlar gibi yüzeyleri daha özenle ve dikkatle temizlenir.

Tıpkı boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği, ofis /iş yeri temizliği gibi yarım günlük ev temizliği hizmetimizi de sizlere sunmaktayız. Merkez ofisimiz Ankara Gölbaşı’nda bulunan Seğmen Temizlik firması olarak sizlere detaylı temizlik, hijyenik temizlik, güvenilir temizlik, Covid-19 kurallarına uygun olarak yaptığımız temizlik olarak hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Yarım gün ev temizliği

Ankara'da Gölbaşı başta olmak üzere Keçiören, Mamak, Yenimahalle, Çankaya gibi ilçelerde bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza dönük profesyonel yarım gün ev temizlik hizmeti.

Ankara Temizlik Hizmetlerimiz

Eşyalı ev temizliği

Ev Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

İnşaat sonrası

İnşaat Temizliği

Cam temizliği

Cam Temizliği

Çağrı Talebi Yada Bir Randevu Oluşturun!

Leave this field blank
  • Seçiniz
  • Çağrı Talebi Oluşturun, Sizi Arayalım!
  • Ev Temizliği
  • Buharlı Temizlik
  • İnşaat Sonrası Temizlik
  • Mağaza Cam Temizliği
  • Ofis Temizliği
  • Dezenfeksiyon ve İlaçlama
  • Hiçbirşey Bulunamadı