fbpx

CAM NASIL SİLİNİR? – KOLAY CAM TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Camları silmek birçok kadın için oldukça zahmetli bir iş. Özellikle hava güzel ve güneşli birde yakın zamanda yağmur görünmüyorsa camları silmenin tam zamanı Işıl ışıl tertemiz camlar için daha iyi bir fırsat olamaz diye düşünürüz. Halbuki, güneşli havaların dezavantajı silinen camlardaki lekelerin güneş ışığı ile birlikte daha da görünüyor olması. Camları silerken lekeler bırakıldı ise güneşli havalarda bu lekelerin hepsi belli olacaktır. Aslında bulutlu havalarda yapılan cam temizliği daha doğru olacak, iyi temizlenmeyen lekeler net olarak belli olacaktır.

Tabii cam silme suyumuzun içeriği de temizlikte büyük bir önem kapsıyor. Seğmen Temizlik olarak bizler, cam temizliği için kullandığımız su içerisine sirke eklemeyi tercih ediyoruz. Doğal ve zararsız olan sirke etkili bir dezenfektandır. Eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, villa temizliği işlemlerinde cam silme suyumuza mutlaka ilave ediyoruz.

Sirkeye alternatif olarak Arap sabunu, limon suyu, bulaşık deterjanı, soda yine en zararsız kullanabileceğiniz etkili temizlik malzemeleridir. Tabii ki, kullanılan cam silme bezlerinin mikrofiber yapıda olup toz bırakmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Gazete kağıdı ise mürekkep kurşun yönünden zengin olduğundan içeriğindeki kurşunlar camları parlatmada inanılmaz etki yaratmaktadır.

Camlarınız hafif nemli iken gazete kağıdı ile kuruladıktan sonra ki parlaklık gözlerinizi alacak Ankara Temizlik FirmasıSeğmen Temizlik” ; Çankaya Temizlik ,Gölbaşı Temizlik , Ahlatlıbel Temizlik , Ümitköy Temizlik, Çayyolu Temizlik, Alaçatlı Temizlik, Etlik Temizlik, Emek Temizlik, Bahçelievler Temizlik bölgelerinde temizlik hizmeti sağlamaktadır.

Işıl ışıl camlarınızın temizliği için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yarım gün ev temizliği hizmetimizi isteyerek dilerseniz sadece cam temizliğiniz için bizleri tercih edebilirsiniz. Birkaç saatte tüm camlarınızın silme-temizleme işlemini gerçekleştirerek gününüzü güzelleştirebiliriz.

Yorum yapın